Therret me thikë një person

0
224
Një person është ther me thikë para disa minutash në qytetin e Kaçanikut.
Kalimtarët kanë thënë për Indeksonline se në vendin e ngjarjes me të marr informatën kanë dal ekipet policore dhe ato mjekësore.
Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.