Tjetër magji e Mesit, barazon Barcelona

534

Mesi ka shënuar një tjetër gol të bukur ndaj Sevilles për të barazuar rezultatin në 2 me 2.

“Jashtëtokësori” argjentinasi ka shënuar në minutën e 67′ të ndeshjës dhe si rrallë herë me këmbën e djathtë.