Tjetër vrasje në Suharekë, vëllai vret vëllanë

0
527

Një burrë ka mbetur i vdekur në fshatin Studenqan të Suharekës.

64 vjeçari I.G dyshohet se u qëllua për vdekje nga vëllai i tij, i cili dyshohet se plagosi edhe një famijare 43 vjeçare, N.G.

Prokurori Mejdi Sefa ka konfirmuar lajmin për Klan Kosova dhe ka njoftuar se rasti është duke u hetuar.

Motivet e vrasjes ende nuk dihen, ndërsa ekipet e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes.