Trimëri e çmendur: Hajnat hyjnë për të plaçkitur, ai ndez cigaren dhe refuzon çdo urdhër nën tytën e kallashit (video)

0
202

Ky burrë po cilësohet si trimi i vitit, pasi ia doli të rrinte i qetë gjatë një plaçkitjeje në një kafene. Të gjithë klientët e tjerë i çuan duart lartë dhe u ulën poshtë shankut, përveç tij.

Madje, kur hajni iu afrua me kallash, ai refuzoi t’ia jepte celularin duke ruajtur qetësinë dhe duke mos u frikësuar aspak.

Burri bile shihet duke e ndezur cigaren dhe të vazhdonte të ishte i qetë sikur asgjë s’ishte duke ndodhur, transmeton Gazeta Express.

Atij s’i bën aspak përshtypje ajo që është duke ndodhur, madje shihet duke folur me hajnin.