Vajza vizitoi Jakup Krasniqin në Hagë: Duart ende i kishte të ftohta

0
77

E bija e Jakup Krasniqit, Gresa Krasniqi, përmes një postimi në Facebook ka përshkruar disa momente emocinuese rreth takimit të fundit që ka pasur me babain e saj në Hagë.

“Në vizitën tonë të fundit në Hagë, babi sapo kishte përfunduar shëtitjen dhe erdhi në dhomën ku takohemi çdo herë. Duart ende i kishte të ftohta, por perqafimet i ka të ngrohta gjithmonë. Sa shumë mall e krenari ndjejm per ty çdo ditë”, ka shkruar Gresa në Facebook, ku edhe ka publikuar një fotografi kur ajo ishte e vogël në përqafimin e babait.