Vazhdon sot seanca ndaj Gucatit dhe Haradinajt

0
50

Dhomat e Specializuara të Speciales në Hagë kanë bërë të ditur se edhe sot do të ketë seancë gjyqësore ndaj ish-kryetarit të OVL UÇK-së, Hysni Gucatit, si dhe ndaj nënkryetarit, Nasim Haradinaj.

Në njoftimin e Speciales thuhet se seanca do të fillojë nga ora 09:30 dhe do të mbahet deri në ora 16:00, transmeton Fokusi.info.