Vdes në aksident trafiku në Gjermani 26 vjeçari nga Kosova

0
291

Në mengjesin e ditës së djeshme ka ndodhur një aksident i rëndë në Gjermani.

Si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur i vdekur Arif Zekaj, 26 vjeçar nga Jabllanica e Pejës.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë nepërmjet rrjeteve sociale.

Arifi jetonte bashkë me familjen në shtetin gjerman dhe ai ishte djali i vetëm, duke lënë pas tri motra.