Vdes nga Covid-19, vëllai i kryetarit të Rahovecit

0
252

Ka vdekur nga Covid-19, vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifit.

Lajmin e ka konfirmuar Muharrem Nitaj, përmes një shkrimi në Facebook.

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vellai. Ka qene i prekur me covid 19.
Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre!

Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushellime”, u shpreh ai.