Vdes një fëmijë nga aksidenti i rëndë në Ozdrim të Pejës

0
219

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Ozdrim të Pejës, ku tre persona kanë marr lëndime të rëndë ndërsa një fëmijë ka ndërruar jetë në emergjencën e Pejë.

Rasti për Insajderin e ka konfirmuar, zëdhënësi i policisë në rajonin e Pejës, Xhevat Ibra.

“Tre persona janë lënduar rëndë dhe një fëmijë ka mbetur vdekur në emergjencën e Pejës”, ka thënë Ibra për Insajderin.