Vdes një person në Gjilan

0
1027

Policia e Kosovës ka raportuar për një vdekje të dyshimtë në Gjilan.

“Raportohet se viktima mashkull K/Shqiptar ishte alivanosur. Në vendin ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar se viktima kishte qenë pa shenja jete”, thuhet në raportin e policisë.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe prokurori me urdhrin e të cilit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

Rasti është duke u hetuar.