Vdes një person në liqenin e Batllavës

0
269

Rreth një orë më parë një person ka vdekur në liqenin e Batllavës

Indeksonline njofton se personi në fjalë ishte i moshës 55 vjeçare dhe vinte nga Komuna e Obliqit.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.