Vdes pjesëtari i Policisë së Kosovës, Muhamed Çallakaj

Ka vdekur pjesëtari i Policisë së Kosovës nga Peja, Muhamed Çallakaj.

Sindikata e Policisë së Kosovës ka shprehur ngushëllime për familjen Çallakaj.

Njoftimi i plotë:

Telegram ngushëllimi!

Me rastin e vdekjes së pjesëtarit të policisë
Muhamed Çallakaj familjes, miqve dhe kolegëve të Policisë së Kosovës, ju shprehim ngushëllimet më të sinqerta!

Sindikata e Policisë së Kosovës

Lini një Përgjigje