Vdes punëtorja e Telegrafit, pësoi sulm në zemër

0
915

Sot, papritmas ka ndërruar jetë punëtorja e Telegrafit, Qëndresa Rashiti-Hulaj.

Qëndresa ndërroi jetë në moshën 27 vjeçare, pas një sulmi në zemër. Ajo ishte e martuar dhe nënë e një vajze.

Varrimi i të ndjerës bëhet nesër (e diele) në Deçan.