Vdes veterani i luftës dhe mësuesi Isak Delijaj

0
202

Isak Delijaj nga Abria e Epërme e Drenasit ka vdekur të enjten. Ai ishte veteran i luftës dhe mësues, shkruan Fokusi.info.

Pas luftes ishte edhe pjesë e Trupave Mbrojtëse të Kosovës.

Për vdekjen e tij kanë njoftuar familja:

Njoftim:

Te Nderuar miq, dashamirë e familjarë, ju njoftojmë se varrimi i baba Isak Delijaj, veteran i Luftës UÇK , bëhet më 30.09.2022 në orën 15:00 në varrezat lagjia Delijaj në Abri e Eperme .
Pjesmarrja juaj na Nderon !