Vetaksident në Pogragjë të Gjilanit, kamioni godet një shtëpi

0
170

Një vetaksident ka ndodhur këtë të hënë në fshatin Pogragjë të komunës së Gjilanit.

Shofer ka humbur kontrollin dhe kamioni ka goditur një shtëpi.

Raportohet për të lënduar – ndërsa në vendin e ngjarjes kanë shkuar policia dhe ambulanca.

Aksidenti raportohet të ketë ndodhur orës 14:20.

Deri në publikimin e lajmit, policia nuk ka dhënë detaje lidhur me aksidentin në fjalë./Telegrafi.