Vetura godet biçiklistin në Podujevë

0
317

Një biçiklist është goditur para pak minutash nga një veturë në qytetin e Podujevës.

Sipas lexuesve, në rrugën “Ilir Konushevci”, biçiklisti u godit derisa po lëvizte nëpër rrugë.

Në vendin e ngjarjes tanimë kanë dal ekipet policore dhe ato mjekësore dhe po merren me rastin. /Indeksonline/