Vetura godet biçiklistin në qendër të Pejës, shikoni pamjet

0
187

Para pak çastesh, në afërsi të Shkollës Ekonomike në Pejë, një veturë ka goditur një person.

Personi në fjalë, i cili ishte me biçikletë, ka marrë lëndime të rënda dhe është dërguar me shpejtë në Spitalin e qytetit.

Dëshmitarët kanë treguar se i lënduari është i moshës rreth 60 vjeçare.

Indeksonline ua sjellë pamjet nga vendi i ngjarjes.