Vetura godet një person me aftësi të kufizuar në Kaçanik

Një person me aftësi të kufizuar është goditur dje nga një veturë e tipit “Mercedes” në qendër të qytetit të Kaçanikut.

I njëjti ka pësuar lëndime dhe është dërguar me shpejtësi në emergjencën lokale.

Njësitet e Policisë së Kosovës dhe Ambulanca ishin në vendin e ngjarjes.

Më poshtë, Indeksonline ua sjellë pamjet: