Violetë Kukaj vjen me këngë për Hamëz Jasharin (Video)

0
1599
Këngëtarja e njohur Violetë Kukaj ka publikuar këngën e saj më të re kushtuar Hamëz Jasharit, në prag të Epopesë së lavdishme të luftës çlirimtare të Kosovës.
Kënga e saj e re është mirëpritur nga fansat e këngëtares.
Ndryshe, Epopeja e lavdishme e UÇK-së përkon me rënien heroike të komandantit legjendar Adem Jashari dhe aktivitete të shumta do të mbahen në Kosovë duke filluar nga dita e nesërme e deri më 7 mars.