Vritet i riu në Ferizaj

Një zënkë që nisi me fjalë përfundoi me vrasje. Kështu B.H. nga Ferizaj pas një telashe që pati me një person u qëllua me armë zjarri ku edhe ndërroi jetë, njofton Klan Kosova.

Krejt kjo ndodhi rreth orës 18:45 në rrugën e ”Reçakut” në hyrje të qytetit.

Në vendin e ngjarjes menjëherë dolën policia dhe ekipet e forenzikës, të cilët edhe u morrën me rastin, njofton Klan Kosova.

Ndërkohë sipas raportimeve, dorasi i cili vrau 30 vjeçarin, tashmë është arrestuar.

https://www.youtube.com/watch?v=3mVcBxJ41-k