Vushtrria e ka mposhtur Kikën, Topalli het-trik

539
Vushtrria e ka mposhtur Kikën me rezultat 4-1 në stadiumin “Ferki Aliu” në Vushtrri, nën prezencën e mijëra shikuesve.
Golat për skuadrën vushtrriase i shënuan: Jetmir Topalli (3 gola) dhe Besart Veseli (1 gol)
Kurse, për skuadrën mysafire shënoi: Bunjamin Xhemaili.
Ndeshjen e radhës, Vushtrria luan si mysafire kundër Hajvalisë, të shtunën më 5 maj  2018.
Pas xhiros së 27-të, kështu duket renditja:

Fotografia e FC Vushtrria #faqjazyrtare