Vushtrria po shkëlqen kundër 2 Korrikut

Sapo ka filluar pjesa e dytë e ndeshjes, Vushtrria po fiton kundër 2 Korrikut    3-0 në stadiumin “Ferki Aliu”, ku janë të pranishëm mbi 2000 shikues.

Me rezultatin 2-0 përfundoi pjesa e parë me golat e shënuar nga Labinot Osmani dhe Daut Maxhuni.

Me të filluar pjesa e dytë, Labinot Osmani shënon përsëri për rezultatin  3-0.