Walker në Presidencë për t’u takuar me Thaçin

0
248

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot pret në takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker.

Walker tashmë ka arritur tek Kabineti i Presidentit dhe është duke pirë kafe me Thaçin, shkruan Periskopi.