Werder Bremen: Rashica është gjëja e vetme pozitive në këtë mbrëmje zhgënjyese

0
234

Milot Rashica arriti të shënoj një gol dhe të asistoj për një gol tjetër në ndeshjen e Werderit kundër Freiburgut.

Ndeshje kjo e cila përfundoi me barazim, mirëpo klubi gjerman me një postim në facebook ka thënë që Rashica ishte gjëja e vetme pozitve në këtë ndeshje.

“Paraqitja e Milot Rashicës: Një gol, një asist. Gjëja e vetme pozitive në një pasdite zhgënjyese”.

Rashica foli pas kësaj ndeshje ku tha që ndjehet i zhgënjyer që nuk arritën të fitonin mirëpo që beson se kanë arritur ta kontrollojnë ndeshjen.