Xavi fiton trofeun e parë si trajner

0
265

Al-Sadd ka triumfuar në finalen e Superkupës ndaj Al-Duhail me rezultat minimal 1:0.

Golashënues ishte Baqer në minutën e 14-të.

Një gol i mjaftoi skuadrës së Xavit ta fitojë trofeun e parë të sezonit dhe të parin për Xavin në rolin e trajnerit./Indeksonline/