“Zbulohet” lista e garuesve në DWS, në mesin e tyre edhe Diellza Kolgeci

Shumë shpejt pritet të nisë edicioni i shtatë i spektaklit “Dancing With The Stars”, garë kjo në të cilën sfidohen fytyrat publike në vallëzim.

Ky spektakël rikthehet pas një pushimi të gjatë, ndërsa janë bërë të ditur edhe emrat pjesëmarrës. Ajo që vërehet nga kjo listë është se disa nga garuesit, kanë qenë pjesë e edicioneve të tjera.

Gjithsesi në mesin e emrave e vetmja kosovare është ish-missi Diellza Kolegeci.

Kjo është lista e garuesve:

Rike Roci dhe Besi Skura

Niko Komani dhe Adela Lami

Albano Bogdo dhe Ledja Sulaj

Soni Malaj dhe Dion Gjinika

Rovena Dilo dhe Eltion Merja

Aulona Musta dhe Graciano Tagani

Mariza Ikonomi dhe Jurgen Bala

Diellza Kolgeci dhe Erald Zela

Roland Hysi dhe Lori Bala

Amos Zaharia dhe Isida Mollaymeri

Viktor Zhusti dhe Olta Ahmetaj

Kristi Popa dhe Ermira Behari

/Kolona/