Zhduket një grua në Prishtinë

0
102

Një grua është zhdukur në Prishtinë.

Siç bën të ditur policia e Kosovës, një burrë ka njoftuar se gruaja e tij ka dalë nga shtëpia dhe se nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.