Zhduket një vajzë në Prishtinë, rastin e lajmëron vëllai i saj

0
181

Një vajzë ka dalë nga banesa na lagjen ‘Dardani’ në Prishtinë dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Rastin e ka lajmëruar vëllai i saj, i cili ka treguar se që kur motra ka dalë nga banesa më nuk di gjë për vendndodhjen e saj.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin./Indeksonline/