Zjarr i madh në Tiranë (VIDEO)

Një zjarr i madh ka përfshirë magazinat në zonën e “Siri Kodra” në Tiranë.
Flakët janë të përmasave të mëdha dhe shtëllungat e tymit që ngrihen prej tyre janë përhapur thuajse në gjithë kryeqytetin.
Në zonë kanë mbërritur forcat e policisë dhe 6 zjarrfikëse.

Nga zjarri nuk ka të lënduar,vetëm dëme materiale.