40-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në Liqenin e Gjenevës

487

Të martën policia e Gjenevës ka gjetur një trup të pa jetë ne Liqenin e Gjenevës të një 40-vjeçari.

Viktima është nga Presheva me emrin Nuhi Memishi (40) nga fshati Isivukë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur të hënën në mbrëmje, kurse trupi i tij është gjetur të martën në orët e pasditës. Kufoma ende ndodhet në spital.

Nuhiu është djali i tretë i Nazmi Memishit, i cili para gjashtë vitesh kishte ndërruar jetë po ashtu ne Gjenevë.

I ndjeri Nuhiu, pas vetes ka ka lënë gruan, vajzën 10 vjeçare dhe djalin një vjeçar.