Çfarë hanin njerëzit e lashtë?

Të zbuluara në varret e fëmijëve, “biberonët” prej qeramike të përdorur mijëra vite më parë,...

Horoskopi sot

DASHI Shkruani idetë tuaja të shkëlqyera para se të largohen nga koka juaj. Shkëlqimet e...

Horoskopi për ditën e sotme, 8 maj 2024

DASHI Venusi përballë do të sjellë më shumë dyshime dhe konflikte të reja në dashuri....

Horoskopi për ditën e sotme, 2 maj 2024

Dashi Lajmi për një vend të lirë pune do të sjellë shpresë. Ju keni kualifikimet...

Pandat sulmojnë punonjësen e kopshtin zoologjik

Një video shqetësuese nga kopshti zoologjik Chongqing në Chongqing, Kinë, tregon dy panda duke sulmuar...

Horoskopi i ditës, 29 Prill 2024

Dashi Do t’ju duhet pak kohë për të marrë veten. Mëngjesi do të jetë një...

Çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot?

DASHI Afërdita vazhdon kalimin e saj në shenjë, forcon idealin tuaj të dashurisë dhe ju...

Horoskopi për ditën e sotme 23 prill 2024

Dashi Të martën një lajm i mirë për dashurinë, pse të mos organizoni një darkë...

Horoskopi ditor, e hënë 15 prill 2024

Dashi Beqaret do jene ata qe do ndihen me mire gjate kësaj dite sepse edhe...

Zbuloni se si do të ndikojë eklipsi i plotë diellor tek secila shenjë e zodiakut!

Më 8 prill, miliona njerëz në të gjithë Amerikën e Veriut do të dëshmojnë se...

Çfarê thonë yjet për ju sot?

Dashi Sot do të zbuloni kënaqësinë e miqësisë së vjetër që e kishit lënë pak...

Parashikimi i horoskopit 4 prill, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Dashi Jeni në një periudhë rritjeje për sa i përket karrierës. Në përgjithësi, ju jeni...