Pas pak nis meçi i shekullit mes Furyt dhe Usyk, këtu mund ta ndiqni live

Sonte na pret super meçi mes Tyson Furyt dhe Oleksandr Usyk. Ky duel do të...

Historike, skuadra shqiptare shpallet kampione e Malit të Zi në futboll

Deçiçi i Tuzit është shpallur kampion në ligën elitare të futbollit në Malin e Zi,...

Ja kur nis meçi mes Furyt dhe Usyk

Përballja e shumëpritur mes Tyson Furyt dhe Oleksandr Usyk do të zhvillohet sot në Arabinë...

Xherdan Shaqiri i befason të gjithë me të hyrat nga futbolli amerikan

Pagat e futbollistëve në futbollin amerikan, MLS, po vazhdojnë të kenë rritje. Primatin e mbanë...

Egnatia fiton Kupën e Shqipërisë për herë të dytë radhazi

Egnatia fitoi Kupën e Shqipërisë, për herë të dytë radhazi. Rrogozhinasit triumfuan minimalisht në finale...

Ky do jetë gjyqtari kryesor i finales së Ligës së Kampionëve

Është caktuar gjyqtari kryesor për finalen e madhe të Ligës së Kampionëve mes Real Madridit...

Momenti kur Mbappe fiton çmimin e më të mirit në Ligue 1, Zhegrova i duartroket

Kylian Mbappe është zgjedhur lojtari më i mirë në Ligue 1 për sezonin 2023/24. Ylli...

E rëndë në ndeshjen e shqiptarit, boksieri humb jetën në ring pas grushteve (Video)

Boksieri shqiptar Amarildo Bakaj nukdo të zhvillojë ndeshjen mbrëmjen e sotme, pasi boksieri Sherifdin Laval,...

Ndeshja e 50-të pa humbje për Bayer Levekusenin

Bayer Leverkuseni e ka arritur edhe ndeshjen e 50-të pa humbje gjatë këtij sezoni. Ekipi...

Tifozat Kuq e Zi i reagojnë FSHF-së: S’kemi pse kapërcejmë Kosovën për t’i dhënë ndihmë Serbisë

Shqipëria dhe Serbia kanë kërkuar zyrtarisht organizimin e Kampionatit Evropian në futboll për grupmoshën deri...

Granit Xhaka realizon supergol ndaj Frankfurt

Skuadra e Bayer Leverkusenit ka shënuar gol ndaj Eintracht Frankfurtit në ndeshjen e vlefshme për...

Arbër Zeneli po rikthehet në nivelin e tij të lartë, shënon gol të bukur kundër Malmos

Lojtari i përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zebneli, është duke u rrikthyer në formën e tij...