Aksident i rëndë në Durrës, ka edhe të vdekur

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e ish-Kënetës në Durrës.
Sipas informacioneve paraprake, dy viktimat u përplasën nga një makinë tip BMW me targa AA 835 BD. Identiteti i tyre nuk dihet ende.
Në vendngjarje ndodhen forcat e policisë dhe kanë nisur hetimet për të zbardhur këtë ngjarje./Tv Klan/