Aksident i rëndë në Veternik, vetura godet këmbësorin (PAMJE)

Një person është goditur nga vetura në Veternik.

Gazeta Papirus, ka marrë pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihen disa persona duke e ndihmuar viktimën.

Sipas pamjeve, Policia dhe Ambulanca ende nuk kanë arritur në vend ngjarje.

Gazeta Papirus, ka kontaktuar me Policinë e Kosovës për një përgjigje, por të njëjtit ende nuk kanë kthyer përgjigjje.

Gazeta Papirus do t’iu mbajë të informuar.