Aksident i rëndë në Zajm të Klinës

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Zajm të Komunës së Klinës.

Të përfshira në aksident janë dy vetura dhe një motoçiklist.

Në pamjet e publikuara nga mediat lokale, shihen pasojat e shkaktuara nga aksidenti.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.