Këto janë parashikimet e Shpend Ahmetit dhe Baton Haxhiut për zgjedhje

436

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe gazetari Baton Haxhiu kanë dalur me parashikimet e tyre për rezultatin e zgjedhjeve.

Të dy kanë dallime në parashikimet e tyre.

Këto janë parashikimet:

Ndërkohë zgjedhjet do të mbahen me 14 shkurt.