Ky është i riu që humbi jetën nën rrënojat e hotelit në Mitrovicë

0
630

Drejtori i drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim ka dhënë detaje shtesë lidhur me rastin e vdekjes së 27 vjeçarit, pas shembjes së një ish-hoteli në Mitrovicë.

“E kemi gjetë pa shenja jete, procesi ka qenë shumë delikat. Ne jemi munduar shumë por që nuk ia kemi arritë më herët ta gjejmë. Personi është Visar Behrami nga fshati Vidimriq”, ka thënë ai shkurt për media.

Ndryshe, bëhet e ditur se prokuroria ka ndaluar dy persona, punëdhënësin dhe punëkryesin.