Superhëna, spektakli që u pa nga Mali i Dajtit

721
Superhëna më e shndritshme e vitit 2019 e quajtur ndryshe si Hëna e Borës, është shfaqur edhe mbi qytetin e Tiranës.  
Pamje spektakolare ishte ajo që ofrohej nga maja e malit të Dajtit mbrëmjen e 19 shkurtit.
Gazetari, analisti Gerti Shella, që mban dhe postin e drejtorit të INFOCIP i fokusoi këto momente magjike në aparatin fotografik dhe zgjodhi Ora News për ti ndarë me ju.