Aksident i rëndë, humb jetën një 18 vjeçar në Tetovë

481

Aksident i rënde ka ndodhur para pak minutash në Tetovë si pasojë një 18 vjeçar ka humbur jetën.

Jozyrtarisht merret vesh se dy makina të tipit Audi dhe Renualt kanë bërë garë dhe njëri nga shoferët ka humbur kontrollin dhe është përplasur në një park në lagjen 160 në Tetovë.

Në vendngjarje kanë mbërritur ekipe të policisë, ndihmës së shpejtë dhe zjarrfikës./Alsat