Aksident i rëndë në Prishtinë, një veturë bie nga rrethrrotullimi (Video)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të Prishtinës rreth orës 3:00 të mengjesit të së hënës. Një veturë me targa të Gjermanisë ka rënë nga rrethrrotullimi poshtë.

Në vendin e ngjarjes kishte shumë ekipe të policisë, ndihmës së parë dhe të zjarrfikësve.

Sipas një dëshmitari i cili ka thënë se është familjar i të aksidentuarëve, në veturë ishte nipi i tij me nuse.

Ndërsa zyrtarisht ende nuk është konfirmuar nga policia e as nga emergjenca për viktima e as për të lënduar nga ky aksident.