Bie nga shkallët e një anije, plagoset 55-vjeçari në Durrës

489

Një 55-vjeçar, punonjës në Portin e Durrësit ka mbetur i plagosur pas një incidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme.

Sipas informacioneve zyrtare, rreth orës 20:30, në Spitalin Rajonal Durrës ka shkuar për ndihmë mjekësore shtetasi SH.L., 55 vjeç, banues në lagjen 11 Durrës, punëtor në Portin e Durrësit (Marinar), i cili është rrëzuar nga shkallët e një anije. 55-vjeçari ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

BalkanWeb