Horoskopi për sot, 30 nëntor

Dashi Keni nevojë për qëllime të reja për të punuar drejt. Kjo mund të nënkuptojë...

Horoskopi, çka parashikojnë yjet për sot?

Dashi Ndjenjat për partnerin tuaj do jene shume te zjarrta gjate kësaj dite dhe ju...

Horoskopi për sot, 24 Nëntor 2023

Dashi Sigurohuni që komunikimi juaj të jetë i sinqertë dhe pasionant. Nëse ka një ton...

Horoskopi 23 Nëntor 2023

Dashi Në përpjekjet tuaja për të qenë gjithmonë i këndshëm dhe i dobishëm, mund të...

Horoskopi për ditën e martë, 21 Nëntor 2023

Dashi Në këtë ditë të martë jeta juaj e dashurisë do të fitojë vrull dhe...

Lufta mes ujqve dhe kuajve në Opojë, publikohen pamjet

Në një video të publikuar nga “Bjeshket e Sharrit Opojë “, shihen ujqit duke sulmuar...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 nëntor 2023

DASHI Jeni të frustruar dhe të ngatërruar sepse keni kaq shumë zgjedhje dhe kaq shumë...

Horoskopi 15 nëntor 2023, parashikimi i yjeve për sot

Dashi Nëse keni ëndrra, ambicie për të arritur, sot yjet ju ofrojnë mundësi të mira!...

Horoskopi për ditën e martë ,14 nëntor 2023

Dashi Hëna e shfrenuar dhe Urani nuk janë më të mirët për shenjën tuaj dhe...

Katër shenjat e Horoskopit që do kenë tensione në marrëdhëniet e tyre

Më 13 nëntor 2023, në shenjën e Akrepit formohet një Hënë e Re intensive, e...

Horoskopi, 9 Nëntor 2023

Dashi Mënyra se si veproni kur takoni për herë të parë njerëzit është tipike për...

Horoskopi, 8 Nëntor 2023

Dashi Sjellja juaj ndaj partnerit/es do jetë mjaft arrogante dhe kjo rrezikon një marrëdhënie që...