Lufta mes ujqve dhe kuajve në Opojë, publikohen pamjet

331

Në një video të publikuar nga “Bjeshket e Sharrit Opojë “, shihen ujqit duke sulmuar dy kuaj në një fushë.

Nuk dihet nëse kuajt kanë shpëtuar nga sulmi i ujqve.