Driton Kuka tejet i lumtur pas suksesit të sotëm: Tri copa n’mazë

0
70

Trajneri i Xhudos, Driton Kuka ka bërë një shkrim pas suksesit të madh që kanë arritur gjatë ditës  së sotme xhudistet kosovare, transmeton Periskopi.

Distria Krasniqi arriti ta fitojë medaljen e artë kurse Nora Gjakova dhe Majlinda Kelmendi fituan medaljen e bronztë.

Driton Kuka u shpreh mjaft i lumtur për këtë fitore, duke thënë se ishte një nga momentet e tij më të mira si trajner.

Postimi i plotë:

Tri copa n’mazë!

Ëorld Judo.Masters !

Ndër ditët më të bukura në jetën time sportive si trener!

Treshja e çmendur ju përshëndet nga Doha!