E frikshme, vetura bllokohet në urë, në Gjakovë

Një veturë ka mbetur në urë në fshatin Qerim të Gjakovës.

Vetura e tipit Passat nuk ka arritur ta kalonte urën e vjetruar duke ngelur në të. Për fat të mirë, nuk ka pasur pasoja në njerëz dhe më pas është bërë nxjerrja e Passatit nga ura./Indeksonline/