E hodhi tullën në drejtim të xhamit të veturës, ajo iu kthye duke e goditur në fytyrë (video)

0
196

Një burrë u kap nga kamerat e sigurisë duke hedhur një tullë në një makinë, por se gjërat nuk shkuan siç ai kishte planifikuar.

Sipas mediave të huaja, ka qenë Martin Craig ai që ka publikuar pamjet e kapura nga kamerat e sigurisë të vendosura në shtëpinë e tij.

Videoja tregon një burrë që po ecte pranë një veture, përpara se të kthehej shpejt dhe të merrte një tullë aty pranë.

Ai më pas ecën drejt makinës dhe e hedh tullën në të.

Sidoqoftë, tulla “rikthehet” nga makina dhe godet njeriun në fytyrë para se të bie para tij.

Megjithatë deri më tani nuk është bërë e ditur se cili ishte qëllimi i tij – për ta vjedhur apo vetëm për ta dëmtuar veturën.