EKSKLUZIVE/ Emrat e 8 personave të plagosur sonte në Prishtinë

Sonte u njoftua për gjuajtjet me armë në orët e vona në kryeqytet.

Burimet bënë me dije se plagë kanë marrë disa persona dhe disa prej tyre edhe janë në gjendje të rëndë për jetën.

Sipas Raporto24, këta janë emrat e të plagosurve.

Granit Hamiti (1990)

Andi Pajaziti (1996)

Kastriot Ramadani(1984)

Lea Syla (2003)

Ardita Alija (1989)

Hysni Geci (1986)

Agim Zeqiri (1978)

Nue Nikqi (1979)