Fejohet Feridja, vajza e Bekim Jasharit, fotosesionin e bën tek varrezat në Prekaz

Vajza e Bekim Jasharit, Feridja, I ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me fejesë.

Ajo po nis një kapitull të ri me Orgesin.

Lajmin e bëri të ditur vet Bekimi me anë të disa fotografive në rrjetet sociale.

Aty shihet se Feridja e cila mban emrin e gjyshes, e ka realizuar fotosesionin tek varrezat në Prekaz.

‘Vajza jonë Feridja, që me krenari mbanë emrin e gjyshes, pas përfundimit të studimeve si një studente dhe vajzë e mrekullueshme, po nis një kapitull të ri të jetës së saj bashkë me Orgesin.Unë, bashkëshortja dhe gjithë familja jemi krenar me Feriden e re, kulturën dhe edukatën e lartë të saj, ashtu siç do të ishte edhe babushi Hamëza dhe nëna Feridja.Familja jonë për çdo vit po rritet e zgjerohet duke përtrirë emrat e më të dashurve tonë të rënë për Liri dhe duke qenë mirënjohës ndaj gjithë bashkëkombasve tanë për nderin dhe respektin e ndersjelltë.Vajza jonë Feride, urime fejesa me Orgesin, qofshi përherë të lumtur!’, shkroi ai në postim./Indeksonline/

Lini një Përgjigje