Florent Muslija shënon super gol ndaj Wehen Wiedbaden (video)

Mesfushori kosovar, Florent Muslija, ka shënuar një gol të bukur gjatë ndeshjes midis Hannover 96 dhe Wehen Wiedbaden.

Ai në minutën e 56-të, arriti ta ngritë epërsinë në 2-0 për klubin Hannover, njofton Fokusi.info.

Ndërsa dy golin e parë dhe të tretë i ka realizuar bashkëlojtari i tij Marvin Ducksch.

https://youtu.be/Qk3bvDPwsIU