Formacionet zyrtare: AC Milan – Lazio

Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit të Serie A mes Milan dhe Lazios.

‘Rossonerët’ arritën fitoren e parë me trajnerin Pioli javën e kaluar dhe janë me vetbesim të madh për vazhdimin e kampionatit.

Ndërkohë, Lazio është në formë të mirë pasi nuk ka pësuar humbje në pesë ndeshjet e fundit në Serie A.

Ndeshja nis në orën 20:45, ndërsa formacionet zyrtare mund t’i shihni më poshtë.

Milan

Lazio